O NÁS

Změnou firemní kultury
budujeme úspěšné firmy

Jsme leaderem a vyhledávaným expertem v oblasti firemní kultury.
Jsme partnerem CEO ve středních a velkých firmách při dosahování jejich strategických cílů.

MANIFEST KOGI CON

Věříme, že firmy neexistují. Ve skutečnosti jsou to konkrétní lidé. Věříme, že správně nastavená a skutečně žitá firemní kultura vytváří prostředí, ve kterém se rodí úspěch, radost a pocit seberealizace.

Neměníme svět ve smyslu okolního prostředí. Měníme vnitřní svět individualit a týmů, jejich způsob myšlení, náhled na hodnocení a řešení situací. Hodnoty, které vnitřní svět tvarují, pak přenášíme do jedné každé činnosti a upravujeme tím výkony i kvalitu života lidí a týmů, se kterými pracujeme.

Víme, že tyto zdánlivě drobné změny způsobují největší efekty ve všech myslitelných směrech. Víme, že tyto drobné změny pak samy mění i okolní prostředí. Věříme také, že taková práce začíná u nás samotných. Stavíme na silných osobnostech, kde každý z nás má jasné dovednosti a talent podpořené výjimečnou zkušeností.

Hlavním zdrojem našeho posunu a rozvoje je zpětná vazba od našich klientů, díky které se musíme a chceme neustále zlepšovat, učit a rozvíjet. Chceme přinášet užitek, dělat to odvážně a bavit se u toho. A nejvíc ze všeho, chceme zůstat obyčejnými lidmi, se kterými je radost se potkat, bavit se a zasmát.

Takovými, jejichž životní partneři, partnerky, děti a celá rodina, jsou šťastní, že je mají. Tomu věříme.

NAŠE HODNOTY

Užitečnost

Našim jediným soudcem
je náš klient

Odvaha

Jsme otevření a upřímní
k sobě i ke klientům

Zábava

Práce u nás, ale i s námi,
je zábava

Firemní hodnoty jsou principy chování, pravidla a myšlenky, se kterými se ztotožňuje a podle kterých žije a funguje celá firma. Jsou takovou směrovkou či kompasem, kam se má firma ubírat, jak se mají zaměstnanci chovat a co mohou zákazníci očekávat. Firemní hodnoty jsou nedílnou součástí firemní kultury společnosti.

NAŠE METODOLOGIE

Vyvinuli jsme vlastní metodologii, která odráží naše zkušenosti při transformaci týmů i celých společností.

Design

Naše práce na designu cílové firemní kultury začíná definicí business problému. Všechny následující aktivity jsou pak informované tímto zadáním
a směřují přímočaře k jeho řešení.

Manage

Jasně definovaná cílová firemní kultura poskytuje návod, jak transformovat vnitřní prostředí organizace. Každá firma je unikátní. Dokážeme jednotlivé změnové aktivity napříč organizací efektivně prioritizovat.

Activate

Pokud má být změna chování dlouhodobě udržitelná, musí se lídři organizace stát vzory a pravidelně demonstrovat chování, které požadují od svých podřízených.

NAŠI LIDÉ

Filip Černý

Partner

Filip Černý

Partner

PERSONAL DEVELOPMENT

Zkušený profesionál, který je přes dvacet let partnerem CEO a manažerů při dosahování jejich strategických cílů. Jeho specializací je rozvoj jednotlivců i týmů a transformační projekty spojené s firemní kulturou.

Pavel Kuhn

Partner

Pavel Kuhn

Partner

INOVACE

Marketingový a projektový profesionál. Přes 20 let se věnoval řízení obchodního růstu prostřednictvím strategického marketingu a iniciativ rozvoje podnikání. Nyní řídí transformace v oblasti firemní kultury.

Filip Hurda

CEO

Filip Hurda

CEO

BUSINESS DEVELOPMENT

Specialista na byznys development a firemní transformace s expertýzou v oblasti firemní kultury. Zkušený manažer i díky vlastnímu podnikání v oblasti RE, Hospitality a Fintech a práci pro přední české korporátní klienty i nadějné start-upy.

David Peška

Senior konzultant

David Peška

Senior konzultant

AGILE TRANSFORMACE

Zkušený leader obchodních týmů i firemních transformací, který se přes dvacet let pohyboval v oblasti bankovnictví. Baví ho lidi rozvíjet a posouvat kupředu. Má za sebou více něž 10 let praxe v oblasti koučování a mentoringu.

Ivana Karhanová

Chief Communication Officer

Ivana Karhanová

Chief Communication Officer

PR/ MARKETING

Marketingová guru, která svůj profesní život zasvětila B2B segmentu. Odbornice na obsahovou strategii, kterou vždy validuje na datech. Točí podcasty, je fanynkou firemní kultury, digitalizace a bezchybné zákaznické zkušenosti.

David Novák

Senior konzultant

David Novák

Senior konzultant

ZMĚNA CHOVÁNÍ LIDÍ A FIREM

Zkušený inovátor, stratég a neúnavný student lidského chování. David exceluje v návrhu systémů a re